Ons team

Ons team van experts staat altijd voor u klaar. We stellen ons graag aan u voor.

Tim de Weerdt

Managing director
Air freight
Warehousing

tdweerdt@intra-europe.nl

+31180492007

+31646095071

Peter van der Linden

Road transportation

pvdlinden@intra-europe.nl

+31180492005

+31610898856

Anouk Schilders

Road transportation

aschilders@intra-europe.nl

+31180492016

+31657778359

Arry Raak

Road transportation

araak@intra-europe.nl

+31180492017

+31681984551

Marco Mourik

Road transportation
Air freight

mmourik@intra-europe.nl

+31180492002

+31623505721

Elsemieke kok

Road transportation
Warehousing administration

ekok@intra-europe.nl

+31180492009

Mike van Sinttruije

Overseas import manager
Customs

mvsinttruije@intra-europe.nl

+31180492012

+31642275431

Paul Pijpers

Overseas import
Customs
Warehousing

ppijpers@intra-europe.nl

+31180492012

+31613544429

Renate den Hoed

Overseas import

rdhoed@intra-europe.nl

+31180492003

Ronald Leemans

Overseas export manager

rleemans@intra-europe.nl

+31180492001

+31653646936

Marielle Harmans

Overseas export
Administration
Finance

Monique Ancher

Finance

Suzanne Kogels - de Vroed

Finance

Brigitte Dijkman

Finance